Edukacija ,,Knygos ženklai“

24 Rugs 2021

Mūsų mokyklos bibliotekos skaitykloje vyko susitikimas su  I.Simonaitytės bibliotekos edukatore Valdemara, kuri supažindino  3-5 klasės mokinius su ,,Knygos ženklais“. Edukacija parengta pagal 2020 m. pasirodžiusią Jurgos Bardauskienės knygą ,, Kultūros palikimo beieškant. Klaipėdos miesto biblioteka 1920–1945 metais.“

Edukatorė  susipažino mokinius su aplinkoje juos supančiais ženklais, senųjų baltų ženklais, tautiniais simboliais,  taip pat pristatė  Klaipėdai būdingus ženklus ir ženklus, kuriuos galime rasti knygose. Suteikė informaciją, kaip skirtingi savininkai – bibliotekos, mokyklos, privatūs asmenys – pažymi savo knygas. Mokiniai sužinojo, ką reiškia knygos antspaudai, kodėl jais žymimos knygos.

Praktiniu užsiėmimo metu mokiniai piešė piešinėlius ženkliukų darymui.  Naudodamiesi aparatu juos pavertė į prisegamus ženkliukus. Ženkliukai tapo pačių pagaminta dovanėle sau.

Bibliotekininkė Daiva Ylienė

Daugiau šioje kategorijoje: « Mokslo ir žinių diena