Prevencinė pamoka

03 Rugs 2021

Rugsėjo 3 dieną Lapių pagrindinėje mokykloje 1-10 klasių mokiniams vyko prevencinė pamoka, kurią vedė Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Klaipėdos rajono policijos komisariato bendruomenės pareigūnės Asta Zbarauskienė bei kinologė Gabija Girdvainytė.

Praktinių užduočių metu prisiminė apie saugų elgesį kelyje, kur ir kaip galima pereiti gatvę, kaip saugiai važiuoti dviračiais, paspirtukais, kaip elgtis autobuse ir iš jo išlipus, kodėl važiuojant automobiliu reikia prisisegti saugos diržą, priminė, kokie yra svarbūs atšvaitai tamsiu paros metu. Aktyvų dalyvavimą skatino prizai.

Daugiausiai dėmesio sulaukė pareigūnės Gabijos Girdvainytės ir jos bendražygės Lunos pasirodymas. Sužinojome, kad kiekvienas keturkojis pareigūnas turi tik vieną savo šeimininką su juo dirba, gyvena kartu namuose kaip tikri šeimos nariai. Papasakojo apie kinologo profesiją, apie tokio darbo kasdienybę, apie tarnybinių šunų dresūrą ir gyvenimą. Parodė kaip Luna vykdo komandas. Esame dėkingi pareigūnėms Astai ir Gabijai už vertingą pamoką, tikimės, kad mokiniai įgytas, pakartotas žinias taikys praktiškai.

Socialinė pedagogė Rima Tarvydienė

Paveikslėlių galerija

Rekvizitai

Biudžetinė įstaiga  Klaipėdos r. Lapių pagrindinė mokykla

Įmonės kodas: 191791237

Adresas:  Klaipėdos r. sav. Lapių k. Žvelsos g. 13

Telefonas: +370 46 446925

El. paštas: info@lapiumokykla.lt