Tradiciniai lietuvių liaudies žaidimai ir pramogos

03 Birž 2021

Birželio 1 d. pradinių klasių mokiniams  buvo šventinė žaidimų ir pramogų diena. Mokiniai supažino su judriaisiais lietuvių liaudies žaidimais ir pramogomis. Mokėsi pasidaryti priemones žaidimams, pasigaminti ir muzikuoti nendrės birbynėmis. Žaidimų priemonė dažniausia- paprasčiausia lazda, ar kitokie buities rakandai. Išmokome tiek daug žaidimų ir visi tokie smagūs: „Rekežio nuvertimas“, „Išstūmimas iš rato“, „Fechtavimas lazdomis“, „Svarstyklės“, „Apsivertimas aplink lazdą“, „Šuolis per lazdą“, „Šuoliavimas su lazda“, „Rankų jėgos bandymas“ ir kt. Kiti populiarūs žaidimai: „Vilkeliai“, „Meškeriotojas“, „Žvejyba“, „Meškos šovimas“, „Paukščio plunksnos metimas“, „Lindimas per lanką“, „Kojūkai“, „Švytuoklė“, „Avinėlių grumtynės“, „Katinai“, „Imtynės kojomis“, „Raitelių imtynės“, „Pokštai užrištomis akims“, „Lankų varymas“ ir kt.

Daugiau šioje kategorijoje: « "Mažas žmogutis"

Rekvizitai

Biudžetinė įstaiga  Klaipėdos r. Lapių pagrindinė mokykla

Įmonės kodas: 191791237

Adresas:  Klaipėdos r. sav. Lapių k. Žvelsos g. 13

Telefonas: +370 46 446925

El. paštas: info@lapiumokykla.lt