Tradiciniai lietuvių liaudies žaidimai ir pramogos

03 Birž 2021

Birželio 1 d. pradinių klasių mokiniams  buvo šventinė žaidimų ir pramogų diena. Mokiniai supažino su judriaisiais lietuvių liaudies žaidimais ir pramogomis. Mokėsi pasidaryti priemones žaidimams, pasigaminti ir muzikuoti nendrės birbynėmis. Žaidimų priemonė dažniausia- paprasčiausia lazda, ar kitokie buities rakandai. Išmokome tiek daug žaidimų ir visi tokie smagūs: „Rekežio nuvertimas“, „Išstūmimas iš rato“, „Fechtavimas lazdomis“, „Svarstyklės“, „Apsivertimas aplink lazdą“, „Šuolis per lazdą“, „Šuoliavimas su lazda“, „Rankų jėgos bandymas“ ir kt. Kiti populiarūs žaidimai: „Vilkeliai“, „Meškeriotojas“, „Žvejyba“, „Meškos šovimas“, „Paukščio plunksnos metimas“, „Lindimas per lanką“, „Kojūkai“, „Švytuoklė“, „Avinėlių grumtynės“, „Katinai“, „Imtynės kojomis“, „Raitelių imtynės“, „Pokštai užrištomis akims“, „Lankų varymas“ ir kt.

Rekvizitai

Biudžetinė įstaiga  Klaipėdos r. Lapių pagrindinė mokykla

Įmonės kodas: 191791237

Adresas:  Klaipėdos r. sav. Lapių k. Žvelsos g. 13

Telefonas: +370 46 446925

El. paštas: info@lapiumokykla.lt