Mokytojų diena

02 Spa 2020

 Akimirkos iš Mokytojų dienos šventės.

Ankstyvą  rytą mokytojus pasitikome su gėlėmis ir muzika, vaišinome gardžia arbata. Po arbatos degustacijos skambutis kvietė į aktų salę padėkos pamokai. Mokytojams įteikti padėkos obuoliai, kuriais išsakytas nuoširdus, individualus „AČIŪ“. Akimirkai Mokytojai tapo mokiniais, vyko lietuvių, muzikos, šokio pamokos. Visi patyrėme džiugių emocijų, pajutome nuoširdų bendravimą, bendruomeniškumą. Dešimtokai pravedė keturias pamokas penktų – dešimtų klasių mokiniams.

Mokinių tarybos vadovė                                                                                           R. Tarvydienė

 

Rekvizitai

Biudžetinė įstaiga  Klaipėdos r. Lapių pagrindinė mokykla

Įmonės kodas: 191791237

Adresas:  Klaipėdos r. sav. Lapių k. Žvelsos g. 13

Telefonas: +370 46 446925

El. paštas: info@lapiumokykla.lt