SVEIKATIADA grūdiniai produktai

10 Saus 2020

Sausio 10 d. kalbėjome apie grūdinių produktų naudą organizmui. Mokytoja Virginija Mineikienė papasakojo, kad  grūdiniai produktai  yra mūsų mitybos pagrindas, nes  turi magnio, geležies, B grupės vitaminų ir kitų antioksidantų, maistinių skaidulų. Vėliau mokiniai, pasiskirstę į komandas, atliko praktines užduotis. Kiekvienas galėjo spėti kokios tai kruopos, paliesti, įvertinti jų dydį ir spalvą, atsakinėjo į klausimus. Svarstė kuo skiriasi grūdiniai ir ankštiniai augalai. Žiūrėjo filmuką „Pyragėlis“. Svarstė iš kokių javų kepamas pyragas, o iš kokių duona. Ragavo duonos, pyrago ir riestainių.

Rekvizitai

Biudžetinė įstaiga  Klaipėdos r. Lapių pagrindinė mokykla

Įmonės kodas: 191791237

Adresas:  Klaipėdos r. sav. Lapių k. Žvelsos g. 13

Telefonas: +370 46 446925

El. paštas: info@lapiumokykla.lt