Nacionaliniame lankytojų centre

18 Lap 2016

2016-11-15 Lapių pagrindinės mokyklos mokiniai lankėsi Nacionaliniame lankytojų centre, projekto „ Laimingas vanduo“ dalyviai (1-2 kl. ir 7 kl. mokiniai). Nacionalinis lankytojų centras – vartai į saugomas teritorijas visoje Lietuvoje. Mokiniai susipažino su Lietuvos rezervatais, draustiniais, gamtos paveldo objektais, nacionaliniais parkais, regioniniais parkais, saugomais bei nykstančiais gyvūnais, augalais. Edukacinės programos metu susipažinome su centro ekspozicija, su mūsų krašto vertybėmis, žiūrėjome dokumentinį filmą. Šis edukacinis užsiėmimas tai dovana projekto“ Laimingas vanduo“ dalyviams, laimėjusiems III vietą.

                                                                                           Mokytoja Virginija Bušmaitė

Rekvizitai

Biudžetinė įstaiga  Klaipėdos r. Lapių pagrindinė mokykla

Įmonės kodas: 191791237

Adresas:  Klaipėdos r. sav. Lapių k. Žvelsos g. 13

Telefonas: +370 46 446925

El. paštas: info@lapiumokykla.lt