Susitikimai su profesinėmis mokyklomis

03 Kov 2016

Vasario 25 rytą Lapių pagrindinės mokyklos dešimtokai išvyko į Klaipėdą. Pirmiausia juos pasitiko Klaipėdos Laivininkų mokykla. Mokiniai apsilankė vienintelėje Lietuvos profesinėje mokykloje, kuri rengia eilinės sudėties jūrininkus! Mokiniai susipažino su jūrinėmis specialybėmis, pabendravo su mokytojais ir mokiniais. Ypatingą susidomėjimą sukėlė mazgų ryšimo pamoka. Buvome apdovanoti net padėkos raštu, kad atvykome į šios profesinės mokyklos atvirų durų dieną.

Susipažinę su jūrinėmis specialybėmis, dešimtokai skubėjo į Klaipėdos paslaugų ir verslo mokyklą. Pirmiausia mokiniai buvo supažindinti su visomis specialybėmis, kurių galima mokytis šioje profesinėje mokykloje. Vėliau pristatytos pastaruoju metu mokyklos paklausiausių automobilių mechanikų ir elektromechanikų specialybės. Čia mokiniai pamatė, kaip atrodo būsimųjų automobilių mechanikų ir elektromechanikų specialybių mokymosi vietos, buvo supažindinti, kaip atliekami automobilių techninio aptarnavimo ir remonto darbai ir kad automobilių mechanikai mokomi dirbti įvairia diagnostine įranga. Mokiniai apsilankė centro automechaninėse dirbtuvėse, kurios aprūpintos naujausia kompiuterine automobilių diagnostikos įranga. Šioje profesinėje mokykloje galima įsigyti B ir C kategorijų vairuotojų pažymėjimus.

Dešimtokai liko sužavėti apsilankymu šiose profesinėse mokyklose.

Lapių pagrindinės mokyklos psichologės Vilija Maksimavičienė ir Jovita Šimkūnaitė

DSC03428

DSC03425

DSC03422

DSC03416

                            

Rekvizitai

Biudžetinė įstaiga  Klaipėdos r. Lapių pagrindinė mokykla

Įmonės kodas: 191791237

Adresas:  Klaipėdos r. sav. Lapių k. Žvelsos g. 13

Telefonas: +370 46 446925

El. paštas: info@lapiumokykla.lt