Bendrabutis

vaikai_089

Gegužės 12 d. savo mokykloje vėl sulaukėme svečių. Jau antrą kartą, šiais mokslo metais, pas mus atvyko auklėtiniai iš Gargždų vaikų ugdymo centro „Naminukas" globos grupės. Jie vėl aplankė vyresniuosius broliukus ir sesutes, gyvenančius Lapių   mokyklos bendrabutyje. Vaikai buvo labai pasiilgę vieni kitų. Ir vėl, kai kurių skruostais ritosi ašaros, kiti viso renginio metu laikėsi susikibę už rankų. Mažieji pradžiugino vyresniuosius savo gražiu koncertėliu, atvežtomis lauktuvėmis. Vyresnėliai parodė J. Marcinkevičiaus spektaklį ,,Voro vestuvės". Po to visi draugiškai vaišinosi saldumynais, arbata, dalijosi įspūdžiais.Vėliau, svečius pakvietėme į mokyklos liaudies buities muziejų, fotografavomės prie mokyklos parke pastatytos koplytėlės, kryžiaus. Džiaugėmės nuostabiu mūsų mokyklą supančiu kraštovaizdžiu, gėrėjomės įspūdinga pavasariška žaluma, bei pirmaisiais pavasario žiedais. Visi patyrėme šiltų, teigiamų, džiugių emocijų. Buvo nuostabu !

vaikai_093

vaikai_089