Bendrabutis

janinos_nuotraukos_147

2011 m.  balandžio 16 dieną dalyvavome renginyje ,,Laukiu velykėlių" Rumšiškių Lietuvos liaudies buities muziejuje. Kvietimą gavome iš Žilvino Karpio ,,Parama vaikams". Renginys buvo nemokamas, o  vietų skaičius - ribotas. Teko atsirinkti aktyviausius, drausmingiausius, t.y. -,,pačius pačiausius".

                            2011-04-16 dalyvavome renginyje ,,Laukiu velykėlių" Rumšiškių Lietuvos liaudies buities muziejuje. Kvietimą gavome iš Žilvino Karpio ,,Parama vaikams". Renginys buvo nemokamas,    o  vietų skaičius - ribotas. Teko atsirinkti aktyviausius, drausmingiausius, t.y. -,,pačius pačiausius". Iš mūsų globos grupės laimė vykti atiteko Emilijai Jovaišaitei, Jelenai Solovjovai, Marinai Suchoverchovai, Aurelijai Vanagaitei ir Olivijai Žemgulytei.

Vaikams buvo aprodytas Lietuvos liaudies buities muziejus. Jie buvo supažindinti su lietuvių liaudies Velykinėmis tradicijomis.

Renginys visiems labai patiko, vaikai sužinojo daug įdomių ir prasmingų dalykų, galėjo patys viską ,,gyvai paliesti". Vyravo gera nuotaika ir susiklausymas. Labai šiltai nuteikė renginio turinys, pasiruošimas, vedėjai, muziejaus darbuotojai. Džiugino aplinkos jaukumas, darbuotojų nuoširdumas ir paprastumas, šiltas bendravimas. Ugdytiniai parsivežė papildytą ,,žinių bagažą" naujų įspūdžių, gerą nuotaiką. Vaikai noriai ir aktyviai dalijosi savo nauja patirtimi su draugais, bendraklasiais, suaugusiaisiais.

Labai dėkingi:

Žilvinui Karpiui

,,Parama vaikams"

janinos_nuotraukos_163

janinos_nuotraukos_157

janinos_nuotraukos_147

janinos_nuotraukos_145

janinos_nuotraukos_058

Rekvizitai

Biudžetinė įstaiga  Klaipėdos r. Lapių pagrindinė mokykla

Įmonės kodas: 191791237

Adresas:  Klaipėdos r. sav. Lapių k. Žvelsos g. 13

Telefonas: +370 46 446925

El. paštas: info@lapiumokykla.lt