Bendrabutis

DSC05228

Švelniausiais žodžiais nudažytas į kiekvieno jūsų kiemą ritas Velykinis margutis , nešdamas šiltus jausmus. O ką dovanojo Velykinis margutis Lapių pagrindines mokyklos globos grupės vaikams? Su kuo jie sutiko šią gražiausią pavasario šventę Velykas?

Velykų diena parodė, kokie geri ir nuoširdus žmonės supa globos grupės vaikus, juos prisimena ir su didžiule meile priima į savo šeimą prie šventinio Velykinio stalo.

Kundrotų šeima iš Lapių kartu su savo šeima prie šventinio Velykinio stalo pasikviete Emiliją, Deividuką ir Jėleną, o Macikų šeima iš Veiviržėnų- Andrių, Sergejų ir Jonuką. Šią Šv. Velykų dieną vaikų siela patikejo, kad tikrai gyvenimas gali būti laimingas.

Ilgai vaikų akyse spindėjo džiaugsmas, klegėjo juokas, pasakojo vieni kitiems kaip margino kiaušinius, kaip juos daužė,rideno, kokie skanūs pyragai kvepėjo ir kaip jų širdis sušildė švenčių šviesa, net rungtiniavo su suaugusiais kiaušinių ridenime. Šiuo žaidimu išsiaiškino kieno metai bus patys sėkmingiausi. Tas, kuris nurideno toliausiai už visus, gali būti tikras, kad šie metai jam bus tikrai laimingi ir sėkmingi.

Tegul į kiekvieno ir Jūsų namus ateina švelnus saulės spindulys, pirmųjų pavasarinių gėlių kvapas, o kartu su numargintais margučiais stiprybė, meilė ir džiaugsmas. Dovanoju ir aš jums  margutį, kad saulė šviestų, kad visos bėdos išlakstytų, vien tik laimė pasiliktų.  Būkit visi laimingi ir mylimi.

Lapių pagr. m-klos aukl. Laima Jankauskienė

DSC05239