Bendrabutis

kal

Gruodžio 20 d. savo mokykloje sulaukėme svečių: Gargždų m. vaikų l./d. „Naminukas“ globos grupės auklėtinių. Jie aplankė vyresniuosius broliukus ir sesutes, gyvenančius Lapių mokyklos bendrabutyje. Vaikai buvo labai pasiilgę vienas kito. Vienų skruostais liejosi ašaros, kiti viso renginio metu laikėsi susikibę rankomis. Mažieji pradžiugino vyresniuosius deklamuodami Kalėdinius eilėraščius. Vyresnėliai parodė programėlę su šokiais ir dainomis. Po to visi draugiškai vaišinosi saldumynais, arbata ir svečių atvežtu „Zuikio“ pyragu. Visi patyrėme šiltų, teigiamų emocijų.

Globos grupės auklėtojos

Rūta Grišanovienė ir Janina Urbonienė