Bendrabutis

Namai - žmogaus savastis, čia turi būti gera jo sielai, į čia visada norisi sugrįžti. Svarbiausia namuose – ne ten esantys daiktai, svarbiausia – namų šiluma. Ne ta nuo židinio pakuros sklindanti. Ta, kurią spinduliuoja namuose gyvenančiųjų gerumas,

Namai - žmogaus savastis, čia turi būti gera jo sielai, į čia visada norisi sugrįžti. Svarbiausia namuose – ne ten esantys daiktai, svarbiausia – namų šiluma. Ne ta nuo židinio pakuros sklindanti. Ta, kurią spinduliuoja namuose gyvenančiųjų gerumas, tarpusavio supratimas, meilė vienų kitiems. Taip kartais nutinka, kad vienus namus tenka palikti kuriam laikui ir prisiglausti kitur. Tai nėra paprasta: kankina ilgesys, nerimas – o kaip ten? Šiuo metu būrelis vaikų šiltus, jaukius, draugiškus namus yra suradę Lapių pagrindinės mokyklos bendrabutyje, kur šiuo metu gyvena 52 vaikai. Nuolat čia būna 19 globos grupės vaikų. Dabar čia – jų namai. Visko užtenka, tik artimųjų nėra šalia. Į susitikimą su globos grupės auklėtiniais kvietėme gruodžio 3 dieną, organizuodami atvirų durų dieną. Gražiai vaikų rankdarbiais išpuoštoje salėje nuo ryto jautėsi džiaugsmingas šurmulys: vaikai kartojo tekstus, prisiminė šokių žingsnelius, kas karpinius užbaiginėjo, kas aplikacijas. Susitikti su globos grupės vaikais atvyko labai svarbūs mokyklai, mokiniams žmonės: Gargždų ligoninės vaikų skyriaus vyr.  gydytoja, savivaldybės tarybos narė Voldimara Jasmontaitė, socialinės paramos skyriaus vyresnioji specialistė Ligita Strumylaitė, ištikimi mokyklos draugai ir rėmėjai Sigitas Karbauskas, Deividas Hollyday, Arūnas Grikšas. Svečiai išsakė daug gražių palinkėjimų vaikams ir jų auklėtojoms, įteikė dovanėles. Vaikai pradžiugino nuotaikinga programėle, dovanojo savo darbelius. Visi linksmai sušokome draugystės šokį.

Lapių mokyklos bendrabutyje gyvenantys vaikai ir dirbantys žmonės stengiasi, kad šie namai vaikams taptų tikrais, gerais namais. Namų gerumo nusakyti neįmanoma. Jį reikia pajausti. O kad pajaustum, reikia juose gyventi. Dėkojame visiems, kurie atvykdami aplankyti, į mūsų namus atnešėte daug širdies šilumos.

Lapių pagrindinės mokyklos

direktoriaus pavaduotoja ugdymui

Vida Janušonienė

 

Picture_592

Picture_579

 

 

Picture_497

Rekvizitai

Biudžetinė įstaiga  Klaipėdos r. Lapių pagrindinė mokykla

Įmonės kodas: 191791237

Adresas:  Klaipėdos r. sav. Lapių k. Žvelsos g. 13

Telefonas: +370 46 446925

El. paštas: info@lapiumokykla.lt