Bendrabutis

       Lapių pagrindinės mokyklos globos grupės vaikai aplankė Rudaičiuose gyvenančius Antaną ir Liną Jasus. Moksleiviai norėjo nuoširdžiai padėkoti už jiems suteiktą paramą - medų, ne vienam žiemą padėjusį greičiau išgyti, sustiprinti imunitetą.

    Lapių pagrindinės mokyklos globos grupės vaikai aplankė Rudaičiuose gyvenančius Antaną ir Liną Jasus. Moksleiviai norėjo nuoširdžiai padėkoti už jiems suteiktą paramą - medų, ne vienam žiemą padėjusį greičiau išgyti, sustiprinti imunitetą.
   Atsidėkodami vaikai padovanojo savo rankomis paruoštą dovanėlę - iš popieriaus išlankstytą origami ,,Bitę‘‘. Juos maloniai priėmė, papasakojo apie bites ir kaip jomis rūpintis. Turėjo galimybę apžiūrėti žirgyną, pasidžiaugti žirgais ir netgi pajodinėti.

    Socialinė pedagogė Rūta Grišanovienė 

 

Rekvizitai

Biudžetinė įstaiga  Klaipėdos r. Lapių pagrindinė mokykla

Įmonės kodas: 191791237

Adresas:  Klaipėdos r. sav. Lapių k. Žvelsos g. 13

Telefonas: +370 46 446925

El. paštas: info@lapiumokykla.lt