Bendrabutis

Lapių pagrindinės mokyklos globos grupės vaikai aplankė Rudaičiuose gyvenančius Antaną ir Liną Jasus. Moksleiviai norėjo nuoširdžiai padėkoti už jiems suteiktą paramą - medų, ne vienam žiemą padėjusį greičiau išgyti, sustiprinti imunitetą.

Atsidėkodami vaikai padovanojo savo rankomis paruoštą dovanėlę - iš popieriaus išlankstytą origami ,,Bitę‘‘. Juos maloniai priėmė, papasakojo apie bites ir kaip jomis rūpintis. Turėjo galimybę apžiūrėti žirgyną, pasidžiaugti žirgais ir netgi pajodinėti.

Socialinė pedagogė Rūta Grišanovienė