Bendrabutis

Rugpjūčio 18 d., trečiadienio rytą,  su Lapių pagrindinės mokyklos globotiniais  išvykome į kelionę. Diena buvo lietinga, bet tai nesugadino džiugios nuotaikos. Varnių regioniniame parke ant Medvėgalio kalno turėjome galimybę

Rugpjūčio 18 d., trečiadienio rytą,  su Lapių pagrindinės mokyklos globotiniais  išvykome į kelionę. Diena buvo lietinga, bet tai nesugadino džiugios nuotaikos. Varnių regioniniame parke ant Medvėgalio kalno turėjome galimybę pasijusti aukščiausiais žmonėmis Žemaitijoje. Gidas papasakojo daug  padavimų, mitų ir apie senovėje egzistavusią ugnies sąšauką tarp pilių. Po to pro geltonojo autobusiuko langus stebėjome ilgiausio Žemaitijos ežero, Lūksto, siekiančio net 7 km ilgį, grožį. Linksmai papietavę prie ežero patraukėme  į Aukštagirės apžvalgos ratą nuo kurio atsivėrė nuostabus kraštovaizdis. O štai Lopaičių piliakalnyje mus supo mistiška aplinka. Gido pasakojimai apie žynių ir vaidilučių ritualus mus sudomino. Iš šaltinėlio, į kurį įteka devyni šaltiniai, atsigėrėme vandens. Jis įdomus tuo, kad teka į rytus, ir turi gydomųjų savybių. Pilni malonių ir nepakartojamų įspūdžių keliaujant kalvotąja Žemaitija, dainuodami, grįžome namo. Ši pažintinė išvyka buvo skirta Žalgirio mūšio 600-osioms metinėms paminėti.

 

 

  

Rekvizitai

Biudžetinė įstaiga  Klaipėdos r. Lapių pagrindinė mokykla

Įmonės kodas: 191791237

Adresas:  Klaipėdos r. sav. Lapių k. Žvelsos g. 13

Telefonas: +370 46 446925

El. paštas: info@lapiumokykla.lt