Bendrabutis

 Birželio pabaigoje mokyklos sporto entuziastai su mokyklos bendrabutyje gyvenančiais globos grupės vaikais smagiai leido laiką varžydamiesi, kas greitesnis, kas toliau gali nušokti, kas ištvermingesnis, įveikdamas kliūtis

 Birželio pabaigoje mokyklos sporto entuziastai su mokyklos bendrabutyje gyvenančiais globos grupės vaikais smagiai leido laiką varžydamiesi, kas greitesnis, kas toliau gali nušokti, kas ištvermingesnis, įveikdamas kliūtis  kalnuotose Lapių vietovėse, kas taikliau meta į krepšį kamuolį. Kas be ko, o šios karštos vasaros varžybas sunku įsivaizduoti be pasitaškymo vandeny: tad ir plaukti teko, ir nardyti, ir kamuolio mėtymo vandenyje varžybose dalyvauti. Buvo smagu. Puiki vasara!

 

 

 

 

Rekvizitai

Biudžetinė įstaiga  Klaipėdos r. Lapių pagrindinė mokykla

Įmonės kodas: 191791237

Adresas:  Klaipėdos r. sav. Lapių k. Žvelsos g. 13

Telefonas: +370 46 446925

El. paštas: info@lapiumokykla.lt