Bendrabutis

Šių metų rugsėjo 9 d., po pamokų, Lapių pagr. mokyklos globos grupės mokiniams buvo suorganizuota ekskursija į Palangą. Nuo Palangos jūros tilto stebėjome ramiai ošiančią jūrą, džiaugėmės virš mūsų galvų ratus sukančiomis žuvėdromis, saulėta gražia rudenine gamta,

Šių metų rugsėjo 9 d., po pamokų, Lapių pagr. mokyklos globos grupės mokiniams buvo suorganizuota ekskursija į Palangą. Nuo Palangos jūros tilto stebėjome ramiai ošiančią jūrą, džiaugėmės virš mūsų galvų ratus sukančiomis žuvėdromis, saulėta gražia rudenine gamta, fotografavomės, valgėme ledus. Mokiniai pajūryje rinko gintarą, kriaukles, akmenėlius, kuriuos žadėjo panaudoti būsimiems darbeliams. Ugdytiniai patyrė daug teigiamų džiugių emocijų.

Rekvizitai

Biudžetinė įstaiga  Klaipėdos r. Lapių pagrindinė mokykla

Įmonės kodas: 191791237

Adresas:  Klaipėdos r. sav. Lapių k. Žvelsos g. 13

Telefonas: +370 46 446925

El. paštas: info@lapiumokykla.lt