Bendrabutis

    Žaliuojantys miškai ir laukai, sugrįžusių paukščių čiulbėjimas ir žydinčių gėlių kvapai mus nuneša į vasarą. O mūsų mokinukams laikrodukas skaičiuoja paskutines šių mokslų metų valandas, kai galės pasileisti per žydinčias pievas į vasaros svaigulį.

     Žaliuojantys miškai ir laukai, sugrįžusių paukščių čiulbėjimas ir žydinčių gėlių kvapai mus nuneša į vasarą. O mūsų mokinukams laikrodukas skaičiuoja paskutines šių mokslų metų valandas, kai galės pasileisti per žydinčias pievas į vasaros svaigulį.   Popamokinės  veiklos metu visi mažieji Lapių pagrindinės mokyklos bendrabučio mokiniai gegužės 19 d. piešė kreidelėmis ant asfalto ,,Vasarėlės laukiam“. Piešiniai –tai vaiko sielos veidrodis, svajonės, geri norai ir visų mokslo metų sukrautas kraitis.
        Stebėjau piešiančius mokinius ir bandžiau atspėti, kas juos džiugina - liūdina, kas skatina svajoti ir ko trokšta mažos vaikiškos širdelės.
         Ir supratau, kad  vaikui reikia nedaug:  meilės, švelnumo, patarimo,  pamokymo, pagyrimo ir juos mylinčių tėvų.
         Gražus Emilijos piešinys ,,Bendrabutis ir auklėtojos“, Svajūno - ,,Mamyte, aš tave myliu“, Sandros - ,,Vasaros žiedai“, Egidijaus - ,,Namai namučiai“, Vitalijaus - ,,Ekskursija į pilį“ ir t.t.
         Jau greit pamojuosime savo mokiniams ir išlydėsime vasaros atostogoms, linkėsime gero poilsio ir smagių akimirkų.
                                                                 Bendrabučio auklėtoja Laima Jankauskienė

 

 

 

 

 

Rekvizitai

Biudžetinė įstaiga  Klaipėdos r. Lapių pagrindinė mokykla

Įmonės kodas: 191791237

Adresas:  Klaipėdos r. sav. Lapių k. Žvelsos g. 13

Telefonas: +370 46 446925

El. paštas: info@lapiumokykla.lt