Bendrabutis

„Kelias į mamos širdį“ – taip vadinosi popietė Lapių globos grupės mokinių mamyčių šventė. Vaikai iš visos širdies ruošėsi šventei: lankstė iš popieriaus ilgakakles gulbes, mokėsi deklamuoti eiles, dainuoti dainas,  kūrė nuostabius piešinius,

„Kelias į mamos širdį“ – taip vadinosi popietė Lapių globos grupės mokinių mamyčių šventė. Vaikai iš visos širdies ruošėsi šventei: lankstė iš popieriaus ilgakakles gulbes, mokėsi deklamuoti eiles, dainuoti dainas,  kūrė nuostabius piešinius,  skubino auklėtojas, kad tik greičiau, gražiau pasiruoštų šventei. O, mielos mamytės, kad Jūs tik žinotumėte, kiek nemigo valandų praleista galvojant apie Jus: „Mamyte, man be tavęs šalta“, „Kaip tau sekasi?“, „Aš noriu Tave apkabinti“, „Man trūksta Tavęs“...Kiek prirašyta žinučių telefonu, kiek nubraukta ašarų?.. Bet viską aš jau užmiršau, nes tikiu, kad šiandien mane aplankysi.
    Išaušo saulėtas rytas. Širdelėse didžiulis nerimas, jaudulys, laukimas, pražiūrėti langai, kol į šventę pradėjo rinktis mamytės. Pagaliau vaikai sulaukė pačios didžiausio dovanos – Savo Mamos.
Tada jau liejosi gražūs nuoširdūs žodžiai, skambėjo dainos, akyse spindėjo džiaugsmo ašaros, ir kaip bebūtų, gaila skausmo ašaros, nes ne visos mamytės atvyko... Po programėlės, skanaudami pyragą ir gurkšnodami arbatą, visi turėjome galimybę pabendrauti, o kas norėjo, galėjo susirasti jaukų gamtos kampelį ir pasikalbėti su savo atžalomis.
    Esame dėkingi Vaikų teisių apsaugos skyriaus vedėjai Irenai Šaulytei, specialistams: Valdui Rimkui, Violetai Šuminienei, Anai Tamolienei. bei seniūnijų socialiniams darbuotojams, kurie dalyvavo šventėje, padėjo atvykti vaikučių tėveliams ir palepino vaikučius saldumynais.


Mintimis dalijosi kartu su vaikų išgyvenimais auklėtojos: Rūta ir Janina

 

Rekvizitai

Biudžetinė įstaiga  Klaipėdos r. Lapių pagrindinė mokykla

Įmonės kodas: 191791237

Adresas:  Klaipėdos r. sav. Lapių k. Žvelsos g. 13

Telefonas: +370 46 446925

El. paštas: info@lapiumokykla.lt