Bendrabutis

Nuo kovo 20 d. iki balandžio 22 d. su globos grupe vykdėme projektą ,,Būk pasveikinta, Žeme".
     Tikslai:
    - siekti, kad mokiniai suvoktų grėsmingos žmonių įtakos gamtai pavojų;
    - formuoti aplinkosauginius elgesio įgūdžius ir jų pritaikymą praktikoje;

Tikslai:
    - siekti, kad mokiniai suvoktų grėsmingos žmonių įtakos gamtai pavojų;
    - formuoti aplinkosauginius elgesio įgūdžius ir jų pritaikymą praktikoje;   - gilinti žinias apie šiukšlių rūšiavimą, skirstant jas į atliekas ir antrines žaliavas;
    - ugdyti meilę gamtai, lavinti estetinius jausmus;
    - skatinti norą kultūringai elgtis gamtoje, skiepyti draugiškumą, pastabumą;
    - skiepyti meilę liaudies dainai ir šokiui;
    - supažindinti su lietuvių tradicijomis;

Bendrabutyje vyko ,,Žemės savaitė“:
pirmadienis - plakatų,piešinių piešimas šia tema; antradienis- klasės valandėlė ,,kaip Žemę išsaugoti švarią"; trečiadienis - išvyka į gamtą stebėti pavasario požymius;                  ketvirtadienis - inkilėlių gaminimas,gėlių,drugelių,bitučių,varlyčių,vabaliukų,paukštelių darymas papuošti Žemei, parodant meilę jai;  Bendrabutyje buvo iškabintas stendas ,,Padėk Žemei"; penktadienis - muzikinė - literatūrinė popietė ,,Būk pasveikinta,Žeme"
    Projektas susidėjo iš keturių etapų:
                  1 - paminėti Žemės dieną;
                  2 - mokiniai kels inkilėlius paukšteliams;
                  3 - mokiniai tvarkys mokyklos aplinką;
                  4 - projektą baigėme, aptardami nuveiktus darbus, kiekvieno mokinio gražiais žodžiais ar palinkėjimais Žemei.