Bendrabutis

Labai džiaugiamės ir didžiuojamės, kad mes, Lapių pagrindinės mokyklos bendrabutyje gyvenantys mokiniai, savo mažomis rankelėmis galėjome prisidėti prie švaros akcijos ,,Darom 2010“. Gražų balandžio 17 dienos rytą susiruošėme į švaros akciją ir labai norėjome būti naudingi gamtai. Pasiėmę didžiulius šiukšlėms maišus, patraukėme

Labai džiaugiamės ir didžiuojamės, kad mes, Lapių pagrindinės mokyklos bendrabutyje gyvenantys mokiniai, savo mažomis rankelėmis galėjome prisidėti prie švaros akcijos ,,Darom 2010“. Gražų balandžio 17dienos rytą susiruošėme į švaros akciją ir labai norėjome būti naudingi gamtai. Pasiėmę didžiulius šiukšlėms maišus, patraukėme  nuo mokyklos iki Lakštingalos slėnio ir Lapių piliakalnio. Mokiniai su dideliu džiaugsmu rinko visas šiukšles, taip išlaisvindami prispaustą gėlės žiedą plastmasiniu buteliu, išvalydami pakeles nuo šiukšlių, kurios gulėtų dar daug metų ant žemės ir nepuoštų ją, o tik parodytų, kad čia gyvenantys žmonės nemyli pačio brangiausio turto - mūsų motinos gamtos.
             Nors ir pavargome, bet grįžome laimingi džiaugdamiesi, kiek nesuskaičiuojamų gėlių žydi ir žydės švarioje Žvelsos upės pakrantėje, stačiuose Lapių piliakalnio šlaituose. Stengėmės išgirsti visus paukštelių balsus, pasidžiaugti darbščiomis skruzdelytėmis, pamojuoti skubančiam upeliui ir apkabinti stipriausią medį.
             Ir visi supratome, kad ir mūsų mažos rankelės tikrai gali prisidėti prie švarios, gražios gamtos išsaugojimo ir tikimės, kad kasmet švaros akcijoje dalyvaus vis daugiau žmonių.
                                                    

Laima JankauskienėRekvizitai

Biudžetinė įstaiga  Klaipėdos r. Lapių pagrindinė mokykla

Įmonės kodas: 191791237

Adresas:  Klaipėdos r. sav. Lapių k. Žvelsos g. 13

Telefonas: +370 46 446925

El. paštas: info@lapiumokykla.lt