Bendrabutis

      Bendrabučio auklėtiniai sausio 9 d.  vyko į Lietuvos jūrų muziejų stebėti delfinų ir jūrų liūtų pasirodymą. Jūrų muziejuje gyvenantys delfinai dovanojo žiūrovams nepamirštamą programą. Sužinojome, kad delfinas per dieną suėda 10 kg žuvies.

 Bendrabučio auklėtiniai sausio 9 d.  vyko į Lietuvos jūrų muziejų stebėti delfinų ir jūrų liūtų pasirodymą. Jūrų muziejuje gyvenantys delfinai dovanojo žiūrovams nepamirštamą programą. Sužinojome, kad delfinas per dieną suėda 10 kg žuvies. Treneriai parodė delfinų kūno dalis, jų gebėjimą klausyti muzikos, savitą charakterį, pomėgius ir sugebėjimus.

Mokinius pradžiugino jūrų liūtų pasirodymas, jų skleidžiamas lojimas, riaumojimas ir staugimas. Kalifornijos jūrų liūtai minta žuvimis, galvakojais moliuskais.

             Išvykoje patyrėme daug džiugių emocijų, nors spaudė šaltukas ir reikėjo keltis keltu, buvo smagu, linksma .

Auklėtojos Laima Jankauskienė  ir Rūta Grišanovienė

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Rekvizitai

Biudžetinė įstaiga  Klaipėdos r. Lapių pagrindinė mokykla

Įmonės kodas: 191791237

Adresas:  Klaipėdos r. sav. Lapių k. Žvelsos g. 13

Telefonas: +370 46 446925

El. paštas: info@lapiumokykla.lt