Bendrabutis

             Penktadienio popietę gruodžio 4  d. surengta mokyklos bendrabutyje gyvenančių mokinių−Atvirų durų diena.  Į šią šventę pakviesti visi geros valios žmonės, norintys pasidalinti gerumu su vaikais, neturinčiais šiluma dvelkiančių namų. Svečiai pamatė globotinių kasdienybę, o vaikai  Penktadienio popietę gruodžio 4  d. surengta mokyklos bendrabutyje gyvenančių mokinių−Atvirų durų diena.  Į šią šventę pakviesti visi geros valios žmonės, norintys pasidalinti gerumu su vaikais, neturinčiais šiluma dvelkiančių namų. Svečiai pamatė globotinių kasdienybę, o vaikai už atvežtas dovanas atsidėkojo koncertu, padovanojo pačių pagamintus baltus angelus. Globotinius nustebino didelė gausa svečių: Klaipėdos rajono vadovai, Administracijos atstovai, Seimo narys, Veiklių moterų sambūrio atstovės ir kt.
              Globos grupės vaikai rašė savo svajones. Jų svajonės labai žemiškos: turėti namus, mama, tėtį, naują lėlę ar mašinėlę. Sunku skaityti globotinio laišką, kuriame jis rašo, kaip gaisras pasiėmė jo mamą ir kokia didžiulė svajonė−susigrąžinti mamytę iš dangaus iš debesų nors trumpai akimirkai.
             Mokyklos direktorė Vilija Lukauskienė neslėpė, kad parodytas susirinkusiųjų dėmesys vaikams labai svarbus. Ji linkėjo, kad po šio susitikimo visų širdelėse atsirastų dar daug gerumo ir gyvenime nestigtų baltos spalvos.
Šventę vesdama  bendrabučio auklėtoja Laima Jankauskienė mokė, kad auklėtiniai  vertintų juos supančių žmonių gerumą.

Rekvizitai

Biudžetinė įstaiga  Klaipėdos r. Lapių pagrindinė mokykla

Įmonės kodas: 191791237

Adresas:  Klaipėdos r. sav. Lapių k. Žvelsos g. 13

Telefonas: +370 46 446925

El. paštas: info@lapiumokykla.lt