Bendrabutis

Lapių pagrindinės mokyklos mokiniai, gyvenantys mokyklos bendrabutyje, susirinko į tradicinę Kūčių vakarienę. Šiai šventei pradėjome  ruoštis prieš dvi savaites. Mokiniai gamino žaislus: Kalėdų angelus, kabučius eglutei, girliandas. Mokėsi pasakojimų, dainelių, eilėraščių.

Lapių pagrindinės mokyklos mokiniai, gyvenantys mokyklos bendrabutyje, susirinko į tradicinę Kūčių vakarienę. Šiai šventei pradėjome  ruoštis prieš dvi savaites. Mokiniai gamino žaislus: Kalėdų angelus, kabučius eglutei, girliandas. Mokėsi pasakojimų, dainelių, eilėraščių.

Renginys prasidėjo stilizuotu Advento vainiko pynimu. Tiesė spalvotas juosteles, kurios simbolizuoja nutrūkusius žmonių draugystės, bendravimo takelius, kurie buvo atnaujinti ir apšviesti degančiomis žvakutėmis.


Į šventę pakviesta ilgametė mokyklos pedagogė Stasė Skuodienė. Ji vaikams papasakojo apie tradicinius Kūčių valgius, jų reikšmę, supažindino su senoviniais Kūčių nakties burtais.
Kūčių stalas, vaišės, po staltiese – šienas, ant stalo – kalėdaitis, gražūs auklėtojų, mokyklos direktorės, pavaduotojos, soc. pedagogės linkėjimai sušildė ugdytinių širdeles.
Įvyko santūrumo, mandagaus elgesio, liaudies tradicijų puoselėjimo pamoka.

Auklėtojos R. Grišanovienė, V. Skuodienė

{pgslideshow id=42|width=540|height=380|delay=3000|image=L}

Rekvizitai

Biudžetinė įstaiga  Klaipėdos r. Lapių pagrindinė mokykla

Įmonės kodas: 191791237

Adresas:  Klaipėdos r. sav. Lapių k. Žvelsos g. 13

Telefonas: +370 46 446925

El. paštas: info@lapiumokykla.lt