Akcija „NEUŽGESK“

16 Lap 2020

 

2020 m. lapkričio 15 d. buvo minima Pasaulinė diena žuvusiems eismo įvykiuose atminti.  Kiekvienais metais trečiasis lapkričio sekmadienis  skirtas žuvusiems eismo įvykiuose paminėti. Nors šiemet ir karantinas, turime saugoti vieni kitus, bet neužmiršome akcijos. Sekmadienio vakarą uždegėme žvakutes prie Marijos koplytėlės,  Lapių mokyklos parke. Idėja paprasta – „Aš uždegiau žvakutę – uždek ir tu“.  Šiandien antra diena, o žvakutės dar dega. Nors nesusitikome, bet tyloje, mintyse pagalvojome apie vienas kitą. Ačiū vaikams, prisidėjusiems prie šios akcijos.

Soc. pedagogė Rima T.

 

Paveikslėlių galerija

Rekvizitai

Biudžetinė įstaiga  Klaipėdos r. Lapių pagrindinė mokykla

Įmonės kodas: 191791237

Adresas:  Klaipėdos r. sav. Lapių k. Žvelsos g. 13

Telefonas: +370 46 446925

El. paštas: info@lapiumokykla.lt