Tolerancijos dėlionė 2020

17 Lap 2020

 

Lapių pagrindinės mokyklos 1-10 klasių mokiniai dalyvavo Tolerancijos akcijoje, kurios idėja – Tolerancijos dėlionė. Diskusijos metu kalbėjome apie tai kas toleruojama, o kas netoleruojama, ar mūsų bendruomenė tolerantiška. Sugalvojome daryti dėlionę iš piešinių, sukurti filmuką. Pradinių klasių mokiniai kūrė Lapių kaimo žemėlapį, diskutavo apie tai, kokia esame bendruomenė pagal amžių, tautybes. Esame įvairūs pagal amžių, tarmes, kalbas, bet tai neįtakoja mūsų bendravimo. Mūsų kaimas tikrai bendruomeniškas, nuoširdžiai bendrauja ir su gretimais kaimeliais. Šioje užduotyje įdomiausia buvo atrasti Lapių kaimo teritorijos formą, kurią mielai spalvinome. 5-10 klasių mokinių piešinių video – Tolerancijos dėlionė.

Soc. pedagogė Rima T.

 

Paveikslėlių galerija

Rekvizitai

Biudžetinė įstaiga  Klaipėdos r. Lapių pagrindinė mokykla

Įmonės kodas: 191791237

Adresas:  Klaipėdos r. sav. Lapių k. Žvelsos g. 13

Telefonas: +370 46 446925

El. paštas: info@lapiumokykla.lt