Susitikimas „Jei galėjau aš – gali ir tu“

24 Rugs 2020

Lapių pagrindinėje mokykloje rugsėjo 24 dieną vyko Kultūros paso renginys „Jei galėjau aš – gali ir tu“. Moksleiviai turėjo galimybę semtis įkvėpimo iš vieno sėkmingiausių Klaipėdos verslininkų, dėstytojo, aktyvaus visuomenės veikėjo - Remigijaus Žiogo asmeninės patirties. Mes įpratę gyventi kaustomi socialinių normų, ribodami save tam, kad įtikti kitiems, nuolat mąstydami apie kitų nuomonę mūsų atžvilgiu. Tačiau gyventi galima ir kitaip! Laisvė, jėga, aktyvumas, užsidegimas, troškimų galia - ir visas pasaulis gali būti po tavo kojomis.

Šio motyvacinio susitikimo metu mokiniai galėjo iš pašnekovo pasimokyti, kaip  ugdyti pasitikėjimą savimi, tvarkytis su baimėmis, stiprinti vidinę savivertę

Mokiniai džiaugėsi susitikimu, įvertino, kaip „įdomiausią susitikimą, verčiantį susimąstyti“. Tie, kurie norėjo kažką išgirsti - išgirdo, kurie norėjo kažką paklausti - paklausė, kurie buvo nusiteikę pesimistiškai - išeidami nusišypsojo.

Soc. pedagogė                                                                                                           Rima Tarvydienė

Daugiau šioje kategorijoje: « Klaipėdos COVID-19 savanorių akcija