Klaipėdos COVID-19 savanorių akcija

31 Kov 2020

 

Lapių bendruomeniniai vaikų globos namai, įsijungę į Klaipėdos COVID-19 savanorių akciją, nuo praėjusio savaitgalio siuva veido kaukes. Pirmąjį pusšimtį deficitinių priemonių Klaipėdos vaikų ligoninei perdavė sekmadienį. Šią savaitę pasiuvo dar kelias dešimtis.

Lapių vaikų namų paramos fondui pasiūlius, globotiniai, padedant darbuotojoms, pradėjo siūti veido kaukes, skirtas Klaipėdos vaikų ligoninei. „Juk turime siuvamąsias mašinas, fondas parūpino medvilninio audinio, be to, patys nusipirkome iš parduotuvės „Taurunija“ gavę nuolaidą“, – kalbėjo Lapių pagrindinės mokyklos direktorė Vilija Lukauskienė.

Tai ne vienkartinės kaukės – išskalbus ir išlyginus galima vėl dėvėti. Beje, jaunieji lapiškiai į gatvę išeina savo siūtomis kaukėmis.

„Dalyvavimas akcijoje labai svarbus mūsų vaikams, nes tai galimybė suvokti padėties rimtumą ir pasijusti reikšmingiems padedant kitiems“, – įsitikinusi mokyklos direktorė.

 

Rekvizitai

Biudžetinė įstaiga  Klaipėdos r. Lapių pagrindinė mokykla

Įmonės kodas: 191791237

Adresas:  Klaipėdos r. sav. Lapių k. Žvelsos g. 13

Telefonas: +370 46 446925

El. paštas: info@lapiumokykla.lt