Atminties kelias

25 Rugs 2020

 

Lapių mokykla prisijungė prie pilietinės iniciatyvos „Atminties kelias“ ir prasmingai paminėjo žydų tautos genocido rugsėjo 23 dieną. Rugsėjo 22 dieną  8-10 klasių mokiniams aktų salėje 10-os klasės mokinys T. Jonikas pristatė savo ruoštas skaidres „Holokaustas Lietuvoje“, po to žiūrėjome dokumentinį filmą „Pasaulio teisuoliai“.  Per 6 pamoką 9-10 klasių mokiniai kartu su istorijos mokytoja R. Liekytė ir lietuvių k. mokytoja A. Gilvonauskienė nuvyko pagerbti žuvusių apylinkės žydų į Vėžaitynės miškelį, kur buvo supažindinti su šios atmintinos vietos baisia praeitimi.

"Istorija yra gyvenimo mokytoja"

- Ciceronas

 

Paveikslėlių galerija

Rekvizitai

Biudžetinė įstaiga  Klaipėdos r. Lapių pagrindinė mokykla

Įmonės kodas: 191791237

Adresas:  Klaipėdos r. sav. Lapių k. Žvelsos g. 13

Telefonas: +370 46 446925

El. paštas: info@lapiumokykla.lt