Vaikų gynimo diena

02 Birž 2020

 

Šių metų birželio 1-ąją dieną mokyklos stadione vyko vaikų gynimo dienos minėjimo šventė. O taip pat darželio priešmokyklinės grupės „Lapiukai“ vaikų išleistuvės.

Šventė prasidėjo smagia dviratukų eisena, kurioje dalyvavo susirinkę vaikai ir jų tėvai. Grįžus į  stadioną prasidėjo linksmoji šventės dalis - keturi užduočių kampeliai: dailės kampelis, emocijų kampelis, sporto ir aktyvių žaidimų kampelis, spalvų kampelis. Atlikę užduotis dalyviai turėjo galimybę pūsti burbulus, kuriuos pagamino Skarbalių šeima. Renginio pabaigoje už aktyvų dalyvavimą vaikai buvo apdovanoti ledais ir kitais saldžiais prizais.

 

Daugiau šioje kategorijoje: « Užgavėnės Mokytojų diena »

Rekvizitai

Biudžetinė įstaiga  Klaipėdos r. Lapių pagrindinė mokykla

Įmonės kodas: 191791237

Adresas:  Klaipėdos r. sav. Lapių k. Žvelsos g. 13

Telefonas: +370 46 446925

El. paštas: info@lapiumokykla.lt