Skaitovų konkursas ,,Gražiausi žodžiai Lietuvai“

18 Vas 2020

Klaipėdos r. Lapių pagrindinėje mokykloje vasario 12 dieną vyko pradinių klasių skaitovų konkursas ,,Gražiausi žodžiai Lietuvai“.

Mokiniai į salę rinkosi šventiškai nusiteikę, susikaupę. Salė buvo išpuošta Lietuvos vėliavos spalvomis.

Konkursas prasidėjo daina apie Lietuvą. Ją su mokiniais atliko muzikos mokytojas Artūras.

Pasibaigus konkursui vyko apdovanojimai. Pirma vieta džiaugėsi 3 klasės mokinė Augustė, 2 vieta - antros klasės mokinė Amanda, 3 vieta- skaitovas iš darželio grupės - Ūdrys. Šie mokiniai buvo apdovanoti padėkos raštais. Saldainiais vaišinosi ir visi dalyvavę šventėje. Skaitovų konkurse dalyvavo 25 skaitovai.

Už puikų mokinių paruošimą norime padėkoti darželio grupės ,,Lapiukai“ auklėtojoms Danutei ir Kristinai, mokytojoms – Laimai Lygnugarienei, Virginijai Bušmaitei, Virginijai Mineikienei.

Konkursą organizavo 2-4 klasės  mokytoja Virginija Mineikienė.