Vasario 16-osios minėjimas

17 Vas 2020

„Laisvė – tai yra kažkas daugiau, ko net Dievas negali uždrausti žmogui, laisvė bei nepriklausomybė yra niekuo nepakeičiama vertybė, ji aukštesnė už gerovę“ Adolfo Suárezo

Mūsų istorija turtinga svarbiomis, pasididžiavimo vertomis ir minėtinomis datomis, tačiau dalis jų yra ne šiaip sau garsios, bet atraminės, pamatinės. Būtent tokia yra Vasario 16-oji – diena, labai reikšminga kiekvienam lietuviui, žinančiam ir gerbiančiam savo šalies praeitį. Tai valstybės atkūrimo diena – nacionalinė Lietuvos šventė.

Mūsų laisvei jau virš 102 metų! Tad jauskimės laisvi, dalinkimės džiaugsmu ir pasiekimais, tikėkime ir būkime įkvėpti ateities!

Ši graži diena buvo minima ir mūsų mokykloje. Aktų salėje vyko šventiškas renginys, jame buvo pateikta pažintinė informacija apie Vasario 16–tą dieną bei apie nepriklausomybės aktą  pasirašiusius signatarus, mokiniai atliko poetinę kompoziciją, dainavo lietuviškas dainas. Šventės metu buvo apdovanoti mokykloje organizuoto konkurso „Spalvotos eilės Lietuvai“ nugalėtojai.

Rekvizitai

Biudžetinė įstaiga  Klaipėdos r. Lapių pagrindinė mokykla

Įmonės kodas: 191791237

Adresas:  Klaipėdos r. sav. Lapių k. Žvelsos g. 13

Telefonas: +370 46 446925

El. paštas: info@lapiumokykla.lt