Sausio 13-osios minėjimas

13 Saus 2020

 

Nuūžus šurmulingoms šventėms, nutilus Naujųjų metų skambesiui, apsilankius Trims Karaliams,  kiekvienų metų pradžioje rimtimi, skausmu ir susimąstymu dažną iš mūsų priverčia stabtelėti  1991 metų sausio įvykiai, tapę mūsų šalies ir kiekvieno čia gyvenančio lemtimi.

Sausio 10 dieną mokykloje minėjome Laisvės gynėjų dieną. Susirinkę mokyklos salėje prisiminėm įvykius, kurie buvo prieš  dvidešimt devynerius metus, 1991 metais sausio 8-13 dienomis. Žiūrėjome dokumentinį filmą „Sausio 13-oji“, po peržiūros vyko refleksija apie sausio įvykius. Sausio 13 dieną  8.00 visoje mokykloje  uždegėme  žvakutes, visi kartu sugiedojom Lietuvos himną, pagerbdami laisvės gynėjus.  

Tą naktį tankai nesutraiškė

Nei laisvės, nei vilties tvirtovės.

Tą naktį ugnimi pražydo laisvė

Ir nuolatos garbės sargyboj stovi.

 

Rekvizitai

Biudžetinė įstaiga  Klaipėdos r. Lapių pagrindinė mokykla

Įmonės kodas: 191791237

Adresas:  Klaipėdos r. sav. Lapių k. Žvelsos g. 13

Telefonas: +370 46 446925

El. paštas: info@lapiumokykla.lt