"Motyvuoti mokytojai ir tėvai - motyvuoti mokiniai"

05 Gruo 2019

2019 m. gruodžio 5 dieną 18.00 val. Klaipėdos r. Lapių pagrindinėje mokykloje organizuotas mokyklos mokinių tarybos, mokyklos administracijos ir mokytojų bendras renginys.  Renginyje dalyvavo mokyklos mokytojai, administracija, mokiniai, jų tėvai, globėjai, iš viso 39 dalyviai.

Susitikimo tikslas – priimti konkrečius susitarimus veiklai „Turistinė para“. Susirinkimo uždavinys – mokinių, tėvų, mokytojų, bendradarbiavimas vykdant veiklas mokykloje bei „Turistinė paros“ veiklos metu. Susirinkimo metu naudoti metodai: darbas grupėse, diskusija, Minčių lietus, Pasaulio kavinė.

Tėvai, mokiniai, mokytojai surašė siūlomas veiklas. Kiekvienai grupei pristačius, išrinkome bendras veiklas. Kiekvienas susitikimo dalyvis pasisiūlė už ką galėtų būti atsakingas. Numatyta sudaryti darbo grupę, kuri koordinuos veiklą. „Turistinė para“ numatyta gegužės pabaigoje, birželio pradžioje. Tikslią datą lems orai, tėvų užimtumas.

Mokiniai turėjo galimybę sudalyvauti kartu su tėvais. Buvo pritaikytas „Trikampio“ metodas: tėvai, mokiniai, mokytojai. Mokytojai turėjo pasakyti 5 gerus dalykus apie mokinį ir du – ką reikėtų tobulinti. Jaudinosi visi, bet po pokalbių visi jautėsi laimingi, nugalėję savo baimes.

Dirbdami grupėse pasiskirstėme atsakomybėmis, vaidmenimis, „Turistinės paros“ veiklų metu mokslo metų pabaigoje (tėvai, mokiniai, klasės auklėtojai, mokytojai, administracija).