Patyriminė pamoka

18 Lap 2019

 

Patyriminė pamoka Socialinių Mokslų kolegijoje Klaipėdoje

    Visą savaitę Lietuvoje vyko kasmetinės nacionalinės karjeros savaitės renginiai. Viename iš renginių dalyvavo ir mūsų mokyklos atstovai. Lapkričio 18 dieną VII-IX-ų klasių mokiniai vyko į Klaipėdos Socialinių mokslų kolegiją ir kartu su kitų mokyklų moksleiviais dalyvavo paskaitoje tema „Kaip įveikti scenos baimę?“ Mokiniai ne tik sužinojo apie viešojo kalbėjimo trukdžius ir baimes, išgirdo patarimų, kaip pasiruošti kalbėti prieš auditoriją, bet turėjo galimybę įvairias kalbėjimo, kūno kalbos pažinimo užduotis išbandyti praktiškai. 

Psichologė Vilija M.

 

Paveikslėlių galerija

Rekvizitai

Biudžetinė įstaiga  Klaipėdos r. Lapių pagrindinė mokykla

Įmonės kodas: 191791237

Adresas:  Klaipėdos r. sav. Lapių k. Žvelsos g. 13

Telefonas: +370 46 446925

El. paštas: info@lapiumokykla.lt