Pamokanti patirtis

10 Bal 2019

 Balandžio 4 dieną mūsų mokykloje lankėsi savo gyvenime ir gero, ir blogo matęs jaunuolis vardu Remigijus. Vaikinas atskirų užsiėmimų metu 5-10 klasių mokiniams pasakojo  kaip svarbu yra kryptingai mokytis, kokia svarbi yra pagarba suaugusiam žmogui, kaip svarbu yra pasirinkti gerą aplinką ir supančius tave žmones. Lektorius dalinosi savo asmenine patirtimi, kaip galima uždirbti savo pirmuosius pinigus dar sėdint mokyklos suole ir kaip svarbu dar būnant mokiniu pradėti statyti pamatus savo ateičiai. Remigijus dalinosi savo asmenine patirtimi pasakodamas apie tai,  kiek jam teko patirti, kad būtų ten kur yra dabar. Tik 21 metų lektorius įkvėpė mūsų mokyklos moksleivius nesėdėti vietoje ir iš gyvenimo pasiimti viską kas geriausia.                                  

                                                                                                               8 klasės mokinė Simona Striaukaitė

 

Paveikslėlių galerija

Rekvizitai

Biudžetinė įstaiga  Klaipėdos r. Lapių pagrindinė mokykla

Įmonės kodas: 191791237

Adresas:  Klaipėdos r. sav. Lapių k. Žvelsos g. 13

Telefonas: +370 46 446925

El. paštas: info@lapiumokykla.lt