Kvietimas į šventė rugsėjo 2 d

Sąmoningumo didinimo mėnuo „Be patyčių 2019“

08 Bal 2019

Visą kovo mėnesį Lapių pagrindinėje mokykloje vyko renginiai, akcijos, kuriose mokiniai mokėsi pagarbiai bendrauti, atsakingai atlikti pavedimus, draugiškumo, patys planavo, organizavo veiklas.  Kovo 5 dieną vykdėme projektinę veiklą: rytas prasidėjo bendru šokiu, po kurio  įsitraukėme į sportines estafetes. Sočiai papietavę, „Varėme iš kiemo žiemą“, vaišinomės savo atsinešta uogiene, keptais blynais, žaidėme Užgavėnių žaidimus. Kovo 14 dieną devintokai 7-10 klases sukvietė  į Šimtadienį.

Nuo kovo 18 dienos dvi savaites vyko aktyvios pertraukos, klasės valandėlės, diskusijos apie patyčias, komplimentų, apsikabinimų, šokio dienos, stilingiausio mokinio rinkimai, mėnuo užsibaigė bendru piešiniu „Draugystės upelis“.

Socialinė pedagogė Rima