Kvietimas į šventė rugsėjo 2 d

Žemės diena

01 Bal 2019

 

Kovo 19 d. mokykloje vykusias  pamokas ir veiklas skyrėme mūsų planetos Žemės problemų aptarimui, analizavimui.

Mokiniai kūrė debesis, kuriuose padedami mokytojų A. Gilvonauskienės ir L. Lingevičinės, įrašė patarles apie gamtą lietuvių, rusų kalbomis. Geografijos pamokose aptarėme maisto švaistymo problemas ir kaip jas mažinti, informaciją apibendrinome, pristatėme stenduose. Biologijos- gamtos mokytoja D. Udrėnienė kartu su mokiniais senuosius inkilus pakeitė Emos Brazdauskaitės ir Džiugo  Saudargo sukaltais naujaisiais.

Keisdami savo kasdienius įpročius prisidedame prie Planetos išteklių tausojimo.

                                          Geografijos mokytoja R. Sabaliauskienė

 

Rekvizitai

Biudžetinė įstaiga  Klaipėdos r. Lapių pagrindinė mokykla

Įmonės kodas: 191791237

Adresas:  Klaipėdos r. sav. Lapių k. Žvelsos g. 13

Telefonas: +370 46 446925

El. paštas: info@lapiumokykla.lt