Konkursas – varžytuvės

11 Kov 2019

      Kovo 7 dieną grupė mūsų mokyklos mokinių dalyvavo Klaipėdos Socialinių mokslų kolegijos organizuojamame renginyje „Kūrybiškumo LAB“. Konkurso metu vyresnių klasių moksleiviams profesionalūs dėstytojai davė patarimų, kaip kuo kokybiškiau nufotografuoti, išmaniau sukurti etiudą,  įdomiau papasakoti istoriją bei išradingiau nufilmuoti sukurtą vaidybinę situaciją. Gavę patarimus mokiniai patys turėjo tai išbandyti praktiškai: patys fotografavo, filmavo ir vaidino. Džiaugiamės, jog mūsų komandos etiudo kūrimo darbą įvertino Klaipėdos Dramos teatro aktorė Eglė Jackaitė. Šaunuoliai Lapiukai.

     mokyklos psichologė Vilija Maksimavičienė

Paveikslėlių galerija

Rekvizitai

Biudžetinė įstaiga  Klaipėdos r. Lapių pagrindinė mokykla

Įmonės kodas: 191791237

Adresas:  Klaipėdos r. sav. Lapių k. Žvelsos g. 13

Telefonas: +370 46 446925

El. paštas: info@lapiumokykla.lt