s3

Apdovanoti už lauko erdvių originalumą

20 Saus 2019

Kalėdinės erdvės kūrimas, erdvių puošimas subūrė mokyklos 5-10 klasių auklėtojas ir mokinių bendruomenę bendram tikslui. Seniais besmegeniais obelis papuošė bendrabutyje gyvenantys vaikai vadovaujami auklėtojos L.Jankauskienės. Tai buvo puiki proga pabendrauti, priežastis susitikti ir patirti tikrą švenčių dvasią. Klaipėdos rajono savivaldybės mero Vaclovo Dačkausko ir vicemerės Violetos Riaukienės įteikta padėka už originaliausiai papuoštas lauko erdvę, bendruomeniškumo skatinimą prisidedant prie mokyklos, Lapių gyvenvietės puošimo, įpareigoja kitais metais plėtoti kūrybines mintis, kad visiems džiugintų akį.

Rekvizitai

Biudžetinė įstaiga  Klaipėdos r. Lapių pagrindinė mokykla

Įmonės kodas: 191791237

Adresas:  Klaipėdos r. sav. Lapių k. Žvelsos g. 13

Telefonas: +370 46 446925

El. paštas: info@lapiumokykla.lt