Sausio 13 d. minėjimas mokykloje

13 Saus 2019

 

Sausio 13 diena, Justino Marcinkevičiaus žodžiais, yra diena atrištomis akimis, kuri lydi mus iki šiol. Tai ne tik Lietuvos diena – tai solidarumo diena visose buvusiose sovietinėse respublikose ir visame pasaulyje.

Minėdama 28-ąsias sausio 13 dienos įvykius, mūsų mokykla dalyvavo jau 12 kartą Lietuvoje vykdomoje pilietinėje akcijoje „ Atmintis gyva, nes liudija“. 8.10 visoje mokykloje  uždegėme  žvakutes ir  užgesinome šviesą.

Šią atmintiną dieną pagerbėme anuomet žuvusiuosius už visų mūsų laisvę. Kalbėjome ne apie jų auką, o apie įvykdytą misiją, tačiau tuo pačiu, tai - ne tik tragiška data, bet ir viena svarbiausių šalies švenčių, menanti didžių žmonių pasiaukojimą tėvynei bei kelią, kurį turėjome nueiti vardan laisvos Lietuvos.
Ir patys kasdien be atvangos ją tęskime – kurkime savo laisvę mintimis, tikėjimu ir darbais!

 

Rekvizitai

Biudžetinė įstaiga  Klaipėdos r. Lapių pagrindinė mokykla

Įmonės kodas: 191791237

Adresas:  Klaipėdos r. sav. Lapių k. Žvelsos g. 13

Telefonas: +370 46 446925

El. paštas: info@lapiumokykla.lt