Šiaurės šalių literatūros savaitė Lapių bibliotekoje

26 Lap 2018

Šiaurės šalių literatūros savaitė - ilgiau nei 20 metų trunkantis kultūros projektas, kurio tikslas yra skleisti skaitymo džiaugsmą, literatūrą ir šiaurietišką pasakojimo tradiciją.

Šiemet Šiaurės šalių literatūros savaitės metu vaikus pakvietėme susipažinti su literatūriniais herojais.

Šių metų Šiaurės šalių literatūros savaitės temai ,,Šiaurės herojai" garsiai skaityti skirta švedų rašytojų Eliaso ir Agnes Våhlundų knyga vaikams ,,Superherojų vadovas". Knygoje sutikome įvairių personažų, kurie vienaip ar kitaip prisiima herojų vaidmenis. Susipažinome su Lisa, iš kurios mokykloje tyčiojasi berniukų gauja. Vieną dieną nuo užgauliotojų pasislėpusi bibliotekoje mergaitė atrado magišką knygą, kuri viską pakeičia. Dar vaizdžiau susipažinti su skaitomu tekstu padėjo knygą pristatantis filmas bei skaidrės.

Taip pat vaikai susipažino su šiaurės šalimis, įvairių rašytojų kūryba.

Skaitymuose dalyvavo Lapių pagrindinės mokyklos 2kl. mokiniai, mokytoja Laima, padėjėjos Daiva  ir Rasa.

Rekvizitai

Biudžetinė įstaiga  Klaipėdos r. Lapių pagrindinė mokykla

Įmonės kodas: 191791237

Adresas:  Klaipėdos r. sav. Lapių k. Žvelsos g. 13

Telefonas: +370 46 446925

El. paštas: info@lapiumokykla.lt