Saldi išvyka

26 Lap 2018

Sakoma, kad devyniems iš dešimties žmonių patinka saldainiai. Ne išimtis esame ir mes. Iš arti pamatyti kaip gaminami saldumynai ir praplėsti žinias apie profesijų ir darbo pasaulį mes nuvykome į Klaipėdoje jau 12 metus skaičiuojantį karamelės fabriką „Rochen“.  Konditerijos korporacija Roshen – viena iš didžiausių konditerijos gaminių gamintoja pasaulyje. Gamina įvairius šokoladinius ir žėlė saldainius, karamelę, šokoladą, sausainius, vaflius, biskvitinius vyniotinius ir tortus. Korporacija turi savo įmones Ukrainoje, Vengrijoje, Rusijoje, Lietuvoje. Klaipėdos konditerijos įmonė Roshen specializuojasi karamelės produktų gamyboje. Čia gaminama apie 20 karamelinių saldainių rūšių. Ekskursijos  vadovė  papasakojo viską  apie  šokoladą:  kaip  jis  atsirado,  kaip  vystėsi šokolado vartojimo kultūra, kokios yra šokolado rūšys. Turėjome galimybę iš arti stebėti ,,Roshen“ karamelės gamybos procesą. Ekskursijos pabaigoje specialioje, įmonės svečiams skirtoje karamelės gamyklėlėje vaikai patys pasigamino karamelės ledinuką.                                                                         V-VI-ų klasių mokiniai dėkoja ekskursijos vadovei  Rimantei už nuoširdų priėmimą.

Psichologė Vilija

Paveikslėlių galerija