Tolerancijos dienos durys atrakintos

22 Lap 2018

 

Šiais metais Tolerancijos dienos idėja – RAKTAS, kuris  atrakino mūsų mintims, jausmus ir įsileido į minčių ir širdies labirintą šalia esantį kitokį žmogų ne tik savo išvaizda, bet ir kitokių pažiūrų, išpažįstantį kitą religiją. Kai kurie žmonės savo viduje turėdami pakantumą, supratimą, draugiškumą, kito priėmimą, pagarbą, ne visada tai atskleidžia kitiems, todėl simbolinis raktas atrakino mokinių vidinį pasaulį ir padėjo atrakinti duris pro kurias įsileido: pagarbą, meilę, laimę, atjautą, supratingumą...

Lapių pagr. mokyklos soc. pedagogė                          Rima

 

Rekvizitai

Biudžetinė įstaiga  Klaipėdos r. Lapių pagrindinė mokykla

Įmonės kodas: 191791237

Adresas:  Klaipėdos r. sav. Lapių k. Žvelsos g. 13

Telefonas: +370 46 446925

El. paštas: info@lapiumokykla.lt