Vyresnių klasių mokinių vizitai į įmones

20 Spa 2018

 

Spalio 9 diena buvo neeilinė diena vyresnių klasių mokiniams. Įvyko ilgai planuota pažintinė ekskursija į Gargžduose jau daugiau nei 15 metų veikiančią „Mars“ įmonę. Personalo specialistė Monika mums pristatė  „Mars“ įmonių įsikūrimo istoriją, supažindino su profesijomis, kurias įgiję žmonės gali rasti darbą šioje įmonėje. Gargžduose gaminama produkcija yra skirta mūsų augintiniams: katėms ir šunims. Turėjome galimybę stebėti gaminamos produkcijos gamybos procesą, dalyvavome pagaminto augintinių maisto kokybės tikrinime.

Pažintį su profesijomis tęsėme „Vlantanos“ transporto paslaugų ir logistikos kompanijoje. Ekskursiją pradėjome nuo naujos vilkikų plovyklos, buvome automobilių priežiūros ir remonto dirbtuvėse, stebėjome vilkiko pakrovimo procedūrą, buvome supažindinti su sunkiasvorių mašinų vairuotojų mokymu bei turėjome galimybę patys važiuoti ir net vairuoti tokią transporto priemonę.      P.s. įmonės muitinės darbuotojas sutiko mums pasverti. Visos grupės svoris – 1 tona 270 kg J. 

    Dėkojame Mars įmonės personalo specialistei Monikai ir Vlantanos administratorei Eglei už nuoširdų priėmimą ir suteiktas žinias.

                                                                                                                mokyklos psichologė Vilija

 

Rekvizitai

Biudžetinė įstaiga  Klaipėdos r. Lapių pagrindinė mokykla

Įmonės kodas: 191791237

Adresas:  Klaipėdos r. sav. Lapių k. Žvelsos g. 13

Telefonas: +370 46 446925

El. paštas: info@lapiumokykla.lt