Viešnagė Klaipėdos rajono savivaldybėje

11 Spa 2017

 

Mūsų mokyklos savivaldos mokiniai lankėsi  Klaipėdos rajono savivaldybėje susipažinti  su Savivaldybės veikla ir pasiekimais, turėjome  galimybę užduoti klausimų daugybe rūpimų klausimų apie rekonstruojamus ir projektuojamus savivaldybės objektus, kelių remontą, apšvietimą, renginius, paveldo išsaugojimą, socialinius reikalus ir iš daugybės kitų veiklos sričių, kuriose projektus nuosekliai įgyvendina Savivaldybė. Sužinojome svarbiausią dalyką, - kad viskam reikalingas darbų  planas, kuris yra veiklos sėkmės garantas. Mokyklos savivaldos veiklą pradėsime nuo planavimo.

 

Rekvizitai

Biudžetinė įstaiga  Klaipėdos r. Lapių pagrindinė mokykla

Įmonės kodas: 191791237

Adresas:  Klaipėdos r. sav. Lapių k. Žvelsos g. 13

Telefonas: +370 46 446925

El. paštas: info@lapiumokykla.lt