Reikalingas socialinis pedagogas!

20 Rugp 2017

Kvalifikaciniai reikalavimai pretendentams: Socialiniu pedagogu gali pretenduoti dirbti asmuo, įgijęs socialinio pedagogo profesinę kvalifikaciją aukštosiose mokyklose. Socialiniu pedagogu taip pat gali dirbti asmuo, turintis socialinio darbuotojo kvalifikaciją ir įgijęs pedagogo profesinę kvalifikaciją.

Darbo patirtis (3 m.) vaikų konsultavimo, vaiko socialinių problemų ir poreikių įvertinimo, pedagoginės-psichologinės pagalbos vaikams ir jų tėvams (globėjams) teikimo, individualus vaiko plano kūrimo ir vykdymo, vaikų paieškos organizavimo. Socialinis pedagogas reikalingas darbui su globos grupės vaikais.

Socialinis pedagogas turi mokėti vadovautis tarptautiniais vaikų teises ir interesus reglamentuojančiais dokumentais, Lietuvos Respublikos Konstitucija, Lietuvos Respublikos įstatymais, Lietuvos Respublikos Vyriausybės nutarymais ir kitais norminiais aktais, etikos principais, kriminalinės ir teisinės psichologijos, psichikos ir elgesio bei emocijų sutrikimų srityse.

Gebėti taikyti efektyvius darbo metodus, dirbti komandoje, mokėti kurti prevencines programas, projektus, spręsti problemines situacijas, teikti pagalbą vaikams profesijos ir karjeros srityje, užtikrinti laisvalaikio veiklos formų įvairovę globotinių užimtumo kontekste bei koordinuoti socialinių paslaugų teikimą.

1.1. Mokėti naudotis elektroniniu dienynu

2. Pretendentas privalo pateikti šiuos dokumentus:

2.1. prašymą leisti dalyvauti atrankoje;

2.2. asmens tapatybę patvirtinančio dokumento kopiją;

2.3. išsilavinimą patvirtinančio dokumento kopiją;

2.4. gyvenimo aprašymą;

2.5. atrankai pretendentas taip pat gali pateikti buvusių darboviečių rekomendacijų.

3. Asmuo priimamas dirbti atrankos būdu (pokalbis).

4. Pretendentai dokumentus skelbime nurodytu adresu pristato asmeniškai. Dokumentų originalai pateikiami atrankos dieną ir sutikrinti grąžinami pretendentui. Dokumentai priimami 14 kalendorinių dienų nuo konkurso paskelbimo, darbo dienomis nuo 9.00 iki 14.00 ir nuo 15.00 iki 17.00 val. mokyklos raštinėje adresu: Žvelsos g. 13, Lapių k., Klaipėdos r. Dokumentų priėmimo pabaiga – 2017 m. rugpjūčio 30 d.

Išsamią informaciją apie skelbiamą konkursą teikia Klaipėdos r. Lapių pagrindinės mokyklos direktorė Vilija Lukauskienė tel. 861570454, Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Informacija apie konkursą paskelbta 2017-08-18.

Konkursas vyks Klaipėdos r. Lapių pagrindinėje mokykloje 2017 m. rugpjūčio 31 d. 10 val.

Biudžetinė įstaiga, Žvelsos g. 13, Lapių k., Vėžaičių pšt., 96200 Klaipėdos r., tel./faks. (8 46)  69 25, el. p. info@lapiumokykla.lt, įmonės kodas 191791237

Rekvizitai

Biudžetinė įstaiga  Klaipėdos r. Lapių pagrindinė mokykla

Įmonės kodas: 191791237

Adresas:  Klaipėdos r. sav. Lapių k. Žvelsos g. 13

Telefonas: +370 46 446925

El. paštas: info@lapiumokykla.lt