saul

Tautiškumo ugdymas-Pažintinė diena pradinukams

13 Gruo 2016

Lapkričio 23 visa dienos veikla buvo skirta tautiškumo ugdymui. Svarstėme jei atvykę užsieniečiai mūsų paklaustų „kas ta Lietuva?“ ką atsakytume? Aptarėme ką turėtume papasakoti apie Lietuvą ( jos kalbą, simbolius, teritoriją, lankytinas Lietuvos vietoves ir kt.).Prisiminime mūsų senolių papročius ir tradicijas, kaip senoliai puošė namus. Vėliau vyko viktorina.

II dalyje mokiniai vykdė praktines užduotis, kurių metu mokėsi lietuvių liaudies patarlių, nevartotinus lietuvių kalbos žodžius keistė lietuviškais žodžias. Suklijavę pabirusius „Tautinės giesmės“ žodžius, padys giedojo Lietuvos himną.

III dalis vyko mokyklos muziejuje, kur mokiniai prisiminė kaip gyveno ir kaip namus puošė mūsų senoliai.

DSC03054

DSC03037                               

DSC03032

DSC03025

Mokyklai - 100 metų!

 

Rekvizitai

Biudžetinė įstaiga  Klaipėdos r. Lapių pagrindinė mokykla

Įmonės kodas: 191791237

Adresas:  Klaipėdos r. sav. Lapių k. Žvelsos g. 13

Telefonas: +370 46 446925

El. paštas: info@lapiumokykla.lt