saul

Tarptautinės vaikų gynimo dienos paminėjimas

15 Birž 2017

Kiekvienais metais Birželio 1 - ąją dieną minime Vaikų gynimo dieną, tai lyg priminimas, kad turime saugoti ir ginti vaikų teises: …,,aš turiu teisę gyventi nieko nebijodamas“ …,, aš turiu teisę lankyti darželį ir mokyklą“… ,,aš turiu teisę sakyti tai, ką galvoju“… ,,aš turiu teisę žaisti“… Mokyklos mokiniai ir jų mokytojai šią dieną nutarė paminėti užsiimdami sportine veikla. Pasiskirstę pareigomis, iškeliavome į sporto salę, kurioje vyko sportiniai užsiėmimai: klasių parengtos estafetės, krepšinis, baudų mėtymai.Smagiai leido laiką žaisdami judriuosius žaidimus: ,,Bulvė“, ,,Žuvis ir tinklas“, ,,Trečias bėga“, virvutės sukimas ir daugelis kitų. Sportinę popietę baigėme apsikabinimo ratu, kurį jau antrus metus organizuoja pilietinės iniciatyvos „Taikos glėbys“ akcija, kviečianti visus Lietuvos gyventojus apsikabinti ir susivienyti dėl taikios vaikų ateities. Pasportavusių laukė labai gardi rūgštynių sriuba, kurią virė patys mokiniai. Smagios akimirkos leido labiau pažinti vieniems kitus, mokomės būti tolerantiškesni, taikesni ir supratingesni vienas kito atžvilgiu“,
                                                                                            7 klasės auklėtoja Daiva Ylienė

 

Daugiau šioje kategorijoje: « Išvyka Biblijos vakaras »

Mokyklai - 100 metų!

 

Rekvizitai

Biudžetinė įstaiga  Klaipėdos r. Lapių pagrindinė mokykla

Įmonės kodas: 191791237

Adresas:  Klaipėdos r. sav. Lapių k. Žvelsos g. 13

Telefonas: +370 46 446925

El. paštas: info@lapiumokykla.lt