saul

Pažintis su Laivininkų mokykla

26 Bal 2017

 Balandžio 5 dieną IX-X-ų klasių mokiniai turėjo prasmingą dieną Klaipėdoje. Jie lankėsi Laivininkų bei Paslaugų ir verslo profesinėse mokyklose. Laivininkų mokykloje mokiniai susipažino, kokių specialybių atstovai ruošiami šioje ugdymo įstaigoje, sužinojo, kad čia profesijas gali įgyti ne tik vaikinai, bet ir merginos, turėjo galimybę stebėti gelbėjimo valties nusileidimą į vandenį. Nuvykę į paslaugų ir verslo mokyklą turėjome galimybę susipažinti ne tik su vykdomomis profesinio mokymo programomis, suteikiamomis kvalifikacijomis, gauti išsamią informaciją apie mokymosi, gyvenimo sąlygas. Skirtingose erdvėse buvo pristatomos įvairios veiklos. Vaikinai daugiau domėjosi specialybėmis, susijusiomis su automobilių remontu, jų taisymu. Merginos turėjo galimybę apžiūrėti kaip dirba kai kurių profesijų studentai (kirpėjos, higieninės kosmetikos kosmetikės, verslo paslaugų teikėjai, reklamos gamintojai) bei pabendrauti su šių specialybių studentais, gauti visą aktualią informaciją apie studijas bei išbandyti siūlomų grožio procedūrų.    Tikimės, kad apsilankymas šiose mokyklose pridėjo mokiniams žinių, drąsos ir užsispyrimo renkantis profesiją.

                                                                                                           Paruošė mokyklos psichologė Vilija

 

Mokyklai - 100 metų!

 

Rekvizitai

Biudžetinė įstaiga  Klaipėdos r. Lapių pagrindinė mokykla

Įmonės kodas: 191791237

Adresas:  Klaipėdos r. sav. Lapių k. Žvelsos g. 13

Telefonas: +370 46 446925

El. paštas: info@lapiumokykla.lt