saul

Įžengiant į I. Simonaitytės metus

11 Bal 2017

Seimas, įvertinęs tai, kad Ieva Simonaitytė yra paskutinioji Mažosios Lietuvos metraštininkė, unikali talentinga rašytoja, savo kūriniuose vaizdavusi išskirtinius lietuvninkų likimus ir garsinusi Klaipėdos krašto etnografinį savitumą, nutarė 2017-uosius paskelbti Ievos Simonaitytės metais. Ta proga Tarptautinei vaikų knygos dienai pamėti į mokyklą pakvietėme Agluonėnų lopšelio-darželio ,,Nykštukas“ bei Agluonėnų bibliotekos darbuotojų organizuotą bendrą edukacinį užsiėmimą ,,I.Simonaitytės skaitymai vaikams“.Į popietę buvo pakviesta jungtinė ugdymo grupė ir pradinių klasių mokiniai, mokytojai. Popietės metu vaikai buvo supažindinti su rašytojos gyvenimu, klausėsi ir stebėjo vaidybines ištraukas iš kūrinių, kuriuose buvo pasakojama apie vaikus bei jų išgyvenimus. Intarpuose skambėjo kanklių muzika. Vaikus labai sudomino lėlių teatras ,,Meilutis ir gužiukas“. Mažos mergaitės kelionė, ieškant keturlapio dobilo, parodė vaikams, koks gražus bendradarbiavimas tarp žmogaus ir gyvūno.

     Popietės pabaigoje apdovanoti geriausi skaitytojai bei akcijos ,,Gerasis skaitymo virusas“ nugalėtojai.

                                                                                                          Bibliotekininkė Daiva Ylienė

DSC 0045

DSC 0059

DSC 0061

DSC 0065

Mokyklai - 100 metų!

 

Rekvizitai

Biudžetinė įstaiga  Klaipėdos r. Lapių pagrindinė mokykla

Įmonės kodas: 191791237

Adresas:  Klaipėdos r. sav. Lapių k. Žvelsos g. 13

Telefonas: +370 46 446925

El. paštas: info@lapiumokykla.lt